Książka czy film?

06:07 0 Comments A+ a-

Zwolennicy książek, które doczekały się swoich filmowych adaptacji filmowych są raczej jednogłośni i zgodni, co jest lepsze: książka czy film? Zdecydowanie książka Alicja po drugiej stronie lustra chomikuj. Żyjemy jednak w czasach, że bardziej przemawiają do nas obrazki ruchome z dynamicznie opowiedzianą historią w sto dwadzieścia minut filmu Alicja po drugiej stronie zalukaj niż czytana przez wiele dni książka.
Są jednak tacy, którzy cenią sobie historię pisaną i to po nią sięgają przed pójściem do kina. Warto wspomnieć, że w książce znajdziemy historię pełną, niepociętą na kawałki fabułę, można dzięki temu poczuć pełen charakter i nastrój powieści Alicja po drugiej stronie lustra Online http://www.ogladaj24filmy.pl/fantasy/alicja-po-drugiej-stronie-lustra-online-pl/ 
Nowością są zaś książki, które powstają na podstawie filmu. Trudno jednak oceniać ich wartość literacką, bo ta jest raczej wątpliwa. Jednak i one cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy najpierw obejrzeli film. Dlatego też sprawa: książka czy film jest obecnie trochę skomplikowana i daje dużo do namysłu.